اجرای تکنیک نمای خشک آجری (DBF) با حفظ اصالت آجر در معماری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

اجرای تکنیک نمای خشک آجری (DBF) با حفظ اصالت آجر در معماری

برای اولین بار در کشور توسط متخصصین مجرب

طراحی، تولید و فروش قطعات نگهدارنده – آموزش – خدمات و پشتیبانی

محصولات

شرکت طرح تدوین بنا جورچین مفتخر است که بعد از یک فرآیند طولانی پژوهشی و فنی مهندسی در راستای خود کفائی اقدام به ابداع و طراحی روش جهت بکارگیری آجر در پوسته های نمای خشک بنماید.

این شرکت با استفاده از تیم مجرب خود در بخش های مختلف اقدام به تولید و اجرا، این نوع پوست در سطح کشور کرده و در این روند روش های مختلف چیدمان آجر در نما را تجربه و ابداع نموده است.

بخش بازرگانی این شرکت در صدد برآمد که این فرآیند و روش اجراء را به صورت یک بسته در اختیار طراحان و سازندگان به شرح ذیل قرار دهد:
طراحی فنی و مهندسی

طراحی فنی و مهندسی و تهیه نقشه های ساخت جهت انواع مختلف چیدمان آجر در طرح های متنوع معماری به نحوی که طرح ها و نقشه های ارائه شده قابل اجراء خواهند بود. این امر باعث سهولت کار طراحی و ایده پردازی را برای معماران و سازندگان در پی خواهد داشت.

تولید و ساخت

تولید و ساخت قطعات نگهدارنده آجر و پوسته نماهای خشک که پس از محاسبات خاص خود به همراه دستورالعمل نحوه استفاده در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

واحد آموزشی

واحد آموزشی این شرکت جهت آگاهی و نحوه کاربرد این قطعات و معرفی سیستم را به واحد اجرائی سازندگان و مجریان محترم، آموزش های فنی و تخصصی را به عهده  دارد تا ضمن ایجاد اشتغال در سطح کشور امکان استفاده همه دست اندکاران را از این روش اجراء بی نصیب نگرداند.

نظارت بر اجرا
  • در طی روند اجراء، بخش فنی و مهندسی، طبق درخواست مشتریان محترم آماده ارائه نظارت مستقیم را بر واحدهای سازندگان را خواهد داشت.

محصولات جورچین

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *